Автомобіль Mercedes-Benz GLB

Ціну уточнюйте у дилера

Яскравий дизайн характерний для GLB. Він був ще більше оптимізований, особливо завдяки новим переднім і заднім фарам та новим 20-дюймовим колесам. Завдяки панорамному розсувному люку спортивний позашляховик не лише всюди притягує до себе погляди, але й дозволяє своїм пасажирам бачити все навколо.

Що ззовні виглядає як позашляховик, так само відчувається і зсередини. Прогресивний дизайн інтер'єру нового Mercedes-Benz GLB поєднує в собі спортивну елегантність з міцністю і високою якістю. Чи то передня широкоформатна панель, чи об'єм багажника або опціональний третій ряд сидінь - у просторому позашляховику завжди знайдеться місце для чогось більшого. Просто загляньте всередину і переконайтеся самі.

Новий Mercedes-Benz GLB не залишає сумнівів: це унікальний компактний потужний позашляховик. Завдяки своїм високотехнологічним компонентам він демонструє миттєву реакцію та незрівнянну динаміку руху. Поєднання 2,0-літрового 4-циліндрового турбодвигуна AMG і AMG SPEEDSHIFT DCT 8G обіцяє вам можливість пережити емоційні моменти. А чисте задоволення від водіння також гарантують п'ять програм водіння AMG і регульований повний привод AMG Performance 4MATIC.