Про автоцентр

«Автоцентр на Кільцевій» на автомобільному ринку більше 27 років

Наш автосервісний центр надає послуги з реалізації та автосервісного обслуговування автомобілів та є одним з лідерів по сервісному обслуговуванню в Києві та Київській області. До Ваших послуг 2 сучасних комплекси, що пропонують автомобілі, як преміального бренду Mercedes-Benz, так і більш доступного і популярного в Україні, бренду Chery. Завдяки вигідному розташуванню, безпосередньо біля жвавої транспортної магістралі м.Києва, Кільцевій дорозі (поворот на м Вишневе), дістатися до нас дуже просто і комфортно.

ДО ВАШИХ ПОСЛУГ:
Офіційний дилерський центр Mercedes-Benz:

До Ваших послуг новітній шоу-рум преміального німецького бренду, площею в 800 кв.м., де одночасно може експонуватися до 10 моделей. Ви можете в комфортних умовах ознайомитися з новинками модельного ряду, отримати професійну консультацію, конфігурувати автомобіль, і звичайно ж, пройти тест-драйв.

Офіційний сервіс Mercedes-Benz:

До Ваших послуг сервісна зона площею 760 кв.м., з можливістю обслуговування всього модельного ряду легкових і легких комерційних автомобілів Mercedes-Benz, включаючи броньовані. Центр відповідає всім стандартам концерну Daimler AG і пропонує клієнтам повний спектр послуг з технічного обслуговування автомобілів Mercedes-Benz, а також широкий асортимент запасних частин і аксесуарів. Тут можливо проводити високоякісне технічне обслуговування і комплексний ремонт на 10 постах.

Тест-драйв:

Погодьтеся, що вибирати автомобіль, навіть якщо це Mercedes-Benz, не «примірявши" його, дуже непросто. Що ж, наші консультанти із задоволенням Вам допоможуть і проведуть тест-драйв вподобаної моделі. А раптом, виявиться, що Вам "йде" GLS, а не GLE, а Вашої "половинці" комфортніше в E-Class, а не в C-Class. Приїжджайте!

Офіційний дилерський центр Chery:

Ви вибираєте собі перший і бюджетний автомобіль? "Автоцентр на Кільцевій" пропонує познайомитися з модельним рядом автовиробника, автомобілі якого користуються незмінною популярністю. Вашій увазі актуальний модельний ряд кросоверов Chery. Субкомпактний Chery Tiggo 2, компактні Chery Tiggo 3 або Chery Tiggo 4, середньорозмірний Chery Tiggo 7, або ж семимісний Chery Tiggo 8. Незалежно від Вашого вибору, незмінним будуть відмінні експлуатаційні характеристики і високий кліренс.

Автосервісна зона:

Звертаючись до нас з метою пройти технічне обслуговування свого автомобіля, здійснити ремонт або провести діагностику, Ви можете бути впевнені в правильності вибору. "Автоцентр на Кільцевій" має все необхідне для обслуговування автомобілів брендів ZAZ, Chery, Chevrolet. У розпорядженні клієнтів 26 постів, оснащених сучасним обладнанням, на яких досвідчені спеціалісти зможуть надати кваліфіковану допомогу. Кузовний ремонт? Це теж до нас!

Різні варіанти покупки:

Іноді, бажання або необхідність покупки нового автомобіля виходить на перший план, тоді як в наявності немає повної суми, зазначеної в прайсі. Ми запропонуємо різні варіанти покупки нового автомобіля: кредит, лізинг, трейд-ін. "Автоцентр на Кільцевій" співпрацює з провідними банками, які надають по-справжньому вигідні кредитні програми. Приходьте, і переконайтеся особисто!