Про автоцентр

ТОВ «Автоцентр на Кільцевій» на автомобільному ринку понад 27 років.

Організація надає послуги з продажу та автосервісного обслуговування автомобілів та є одним з лідерів сервісного обслуговування автомобілів Chery, Chevrolet, ZAZ, LADA в Києві та Київській області. 

Підприємство має сучасний авто комплекс, розташований біля транспортної магістралі м. Києва – Кільцевої дороги (поворот на м. Вишневе).

Ви маєте можливість здійснити вибір комплектації обраної моделі та кольору зі складу підприємства. У сучасних просторих автосалонах відвідувачі можуть отримати інформацію про автомобілі, отримати кваліфіковану консультацію і пораду, а також оформити замовлення. 
З метою задоволення вимог покупців на підприємстві діють різні форми продажу автомобілів: під замовлення, в кредит, лізинг. Купівля авто за схемою Трейд-Ін (зручно, швидко і вигідно змінити старе авто на нове, яке Вам до душі).
"Автоцентр на Кільцевій" співпрацює з провідними банками, які надають кредити для покупки автомобілів. Кожен день умови кредитування вдосконалюються і стають все більш вигідними. Представники банків працюють у наших салонах, завдяки чому процедура отримання кредиту максимально спрощена. 
Відвідайте наші автосалони і Ви переконаєтесь, що автомобілі, які ми пропонуємо, вдало поєднують ціну і якість, а наші співробітники нададуть Вам комплекс послуг, щоб покупка для Вас була більш зручною і приємною. 
2 технічних сервісних центри до послуг власників автомобілів ЗАЗ, Chery, Chevrolet . Вони оснащені сучасним обладнанням (СТО на 26 постів: ЗАЗ, Chery, 10 постів: Chevrolet), в яких досвідчені спеціалісти зможуть надати кваліфіковану допомогу. а також до Ваших послуг ділянки рихтування та фарбування, оснащені сучасним обладнанням. 
Автомагазин запчастин з широким асортиментом також до послуг покупців, розташований на території авто комплексу. Автомагазин, забезпечений запчастинами для автомобілів ЗАЗ, Chery, Chevrolet в асортименті.