Заправка кондиціонера Автоцентр на Кільцевій

Для того, щоб кондиціонер в автомобілі працював належним чином, потрібно періодично перевіряти систему та всі її компоненти. Якщо після заправки концентрація фреону в системі зменшується нижче норми, це може бути ознакою проблеми, яка вимагає уваги та ремонту. Ми радимо звернутися до кваліфікованого фахівця для діагностики та розв'язання цієї проблеми.

Автосервісний центр "Автоцентр на Кільцевій", що розташований на Софіївській Борщагівці, вул. Толстого, 2, готовий швидко та якісно надати допомогу у всіх питаннях, пов'язаних з системою охолодження Вашого автомобіля.

 

Коли необхідна заправка фреону

Електронні системи клімат-контролю автомобілів не лише контролюють температуру всередині салону, але також очищують повітря від забруднень. Експерти зауважують, що щорічне зниження рівня фреону на 15% є допустимою нормою, проте якщо цей показник перевищується, потрібно ретельно оглянути систему кондиціонування.

Навіть якщо здається, що кондиціонер працює бездоганно, насправді він може бути несправним, що представляє серйозну загрозу безпеці. Постійний запуск несправного кондиціонера може привести до того, що автомобіль, який працює на підвищених обертах, може не витримати такого навантаження. Тому важливо слідкувати за порадами фахівців та періодично перевіряти кондиціонер не рідше одного разу на рік.

 

Самостійна перевірка кондиціонера

Автомобіль може сигналізувати водієві про можливі проблеми в роботі кондиціонера, тому важливо уважно придивлятися до його сигналів. Якщо Ви помітили одну або кілька з наступних ознак, це може свідчити про несправність системи, тому Вам потрібно звернутися до фахівців:

  • ефективність охолодження суттєво знижена;
  • на оглядовому вікні осушувача повітря з'явилася піна;
  • кондиціонер раптово вимикається, особливо під час руху на низькій швидкості або в заторах;
  • компресор видає шум при увімкненні кондиціонера;
  • в салоні автомобіля відчувається неприємний запах при включеному кондиціонері;
  • вентилятор конденсатора видає шум під час роботи;
  • подача холодного повітря нерівномірна.

 

Як правильно налаштувати систему Вашого автомобіля? 

Якщо Ви помітили нестабільну роботу авто, перш за все потрібно забезпечити безпеку на дорозі та негайно звернутися до сервісної майстерні для проведення діагностики та встановлення причини проблеми.

Під час чищення кондиціонера видаляють залишки старого фреону. Далі проводять перевірку резервуара на наявність тріщин, оскільки це може призвести до витоку рідини. Якщо ця маніпуляція не вирішує проблеми, тоді необхідна більш детальна діагностика, а в окремих випадках – розбирання торпеди. Після виявлення та усунення причин рухомі деталі компресора змащуються мастилом в невеликій кількості, а потім у резервуар заливають новий фреон.

 

Автосервісний центр "Автоцентр на Кільцевій" має в своєму розпорядженні різноманітні сканери та передове обладнання, що допомагає здійснювати швидку та точну діагностику автомобілів. Це дозволяє нам успішно виконувати ремонтні роботи та забезпечувати нашим клієнтам якісне обслуговування. Майстри нашого центру мають значний досвід та високу кваліфікацію, завдяки чому для нас немає неможливих завдань.