Заміна оливи та рідин Автоцентр на Кільцевій

Вчасна заміна масляного фільтра та моторного масла – одна з необхідних процедур, що безпосередньо впливає на функціонування автомобіля. Головна задача рідин в авто – забезпечення довговічності роботи двигуна. Мастило сприяє передачі більшої кількості енергії на приводні колеса. Також воно виконує важливу функцію захисту двигуна від забруднень та шкідливих відкладень. Своєчасна заміна мастила та рідин значно зменшує ризик появи корозії. Крім того, мастило сприяє охолодженню двигуна, перенаправляючи зайве тепло від камери згоряння до піддона картера.

 

Ось деякі чинники, які можуть призводити до збільшення витрат рідин в автомобілі:

  • Часте використання різних електронних систем в автомобілі, таких як кондиціонер, обігрівач, радіо, склопідіймач, фари тощо.  
  • Регулярне перебування в заторах, коли двигун автомобіля працює в режимі холостого ходу.
  • Різке прискорення та раптове гальмування, оскільки двигун працює в більш напруженому режимі.
  • Користування грунтовими дорогами, що може призвести до забруднення фільтрів та інших систем і вимагати частішої заміни олив.
  • Початок руху без попереднього прогріву двигуна, що не лише вимагатиме частішого оновлення рідин, а ще й сприятиме зношенню деталей.

 

Типи моторних рідин та їх властивості

Існує велика кількість типів моторних рідин з різними властивостями, які обираються залежно від вимог двигуна та умов його експлуатації. Ось декілька з найбільш поширених видів моторних рідин:

  • Мінеральне моторне масло. Найпоширеніший тип, котрий виготовляється шляхом рафінування базової оливи. Воно дешевше за інші моторні оливи, але менш ефективне і довговічне.
  • Синтетичне масло. Це найбільш високоефективний тип моторного мастила, яке виготовляється зі спеціально розроблених синтетичних речовин. Воно відрізняється відмінними експлуатаційними характеристиками та довговічністю, чудово працює в умовах високих температур, підвищує потужність машини й економить паливо.
  • Моторна олива для дизельних двигунів. Розроблена спеціально для дизельних двигунів, дуже стійка до окислення. Оскільки дизельні мотори мають високу потужність, для кращої працездатності в них рекомендовано використовувати мастила зі спеціальними присадками, які забезпечують кращий захист від зносу деталей двигуна.

 

Фахівці АЦ “Автоцентр на Кільцевій” здійснять підбір оптимального масла/оливи та інших рідин, проведуть оцінку злитої рідини та роботи пов’язаних з нею систем. Для оцінки рівня та інших параметрів рідин, що використовуються у Вашому автомобілі, Ви можете звернутися до автосервісного центру "Автоцентр на Кільцевій", який розташований за адресою: Київ, Софіївська Борщагівка, вул. Толстого, 2 (неподалік від МРЕО). З будь-яких питань телефонуйте нам за номером: +38 (044) 290 32 24.