Розвал-схождення 3D Автоцентр на Кільцевій

Майстри сервісного центру "Автоцентр на Кільцевій" пропонують послуги з налаштування кутів передньої та задньої вісі для різних видів транспортних засобів. Така процедура є запорукою безпечного керування автомобілем. Наші спеціалісти вимірюють розвал-сходження та правильно налаштовують кути згідно з рекомендаціями виробника. Це допомагає запобігти деформації шин, зменшити знос їхньої поверхні та забезпечити комфорт і безпеку під час керування.

 

Що таке розвал-сходження?

Розвал-сходження – це кут між площиною, на якій колесо обертається, та вертикальною прямою. Зазвичай цей параметр вимірюється в градусах.

Розвал може бути позитивним, якщо верхня частина колеса нахилена ззовні відносно кузова, або негативним, якщо верхівка колеса нахилена всередину. Правильне налаштування кута розвалу є важливим елементом для забезпечення найкращого контакту коліс автомобіля з дорожнім покриттям та безпеки під час керування.

Кут сходження – це кут між напрямком руху колеса та площиною, в якій воно обертається. Цей кут можна виміряти у градусах, хвилинах або міліметрах. Правильне налаштування кута сходження є важливим фактором, який допомагає забезпечити рівномірний знос шин на автомобілі. Однак, якщо кути налаштовані неправильно, це може призвести до збільшення навантаження на елементи рульового управління та нерівномірного зносу протектора шин автомобіля. Як результат – складнощі з керуванням авто та ризик створення небезпечної ситуації на дорозі.

 

Діагностика в форматі 3D 

Новий метод у сфері технічного обслуговування авто, який називається розвал-сходження 3D і передбачає регулювання кутів установки передніх і задніх коліс, проводиться на новітньому обладнанні з використанням сучасних комп'ютерних технологій. Майстрам більше не доводиться робити спеціальні вимірювання та обчислення вручну, тепер завдяки сучасним програмам цей процес швидкий і високоточний. 

Автосервісний центр "Автоцентр на Кільцевій" обладнаний сучасними стендами, які дозволяють проводити діагностику автомобіля за допомогою спеціальних точок на колесах та створення тривимірної моделі авто. Наші кваліфіковані фахівці детально аналізують отримані дані та порівнюють їх зі специфікаціями від виробника. При виявленні похибок вони запропонують корекцію геометрії шасі та проведуть необхідні ремонтні роботи.

 

Запрошуємо відвідати наш автосервісний центр за адресою: м. Київ, Софіївська Борщагівка, вул. Толстого, 2, та отримати якісний сервіс для Вашого автомобіля.