Протачування дисків Автоцентр на Кільцевій

Система гальмування автомобіля складається з гальмівних дисків та колодок, які служать для зниження швидкості руху транспортного засобу. Під час натискання на гальмівну педаль кінетична енергія перетворюється на теплову, колодки притискаються до диска, щоб зупинити рух колеса.

Для досягнення максимальної ефективності гальмівної системи диски оснащені спеціальною вентиляційною системою, яка допомагає їх охолодженню та очищенню. Під час руху диски та колодки взаємодіють між собою, що може призвести до поступового зменшення товщини дисків. Щоб уникнути їх занадто швидкого зносу, рекомендується гальмувати плавно та поступово.

 

Як виявити та усунути проблеми у гальмівній системі

Регулярна перевірка та обслуговування гальмівної системи є важливими для забезпечення безпеки на дорозі. Якщо Ви помітили будь-які ознаки неправильної роботи гальм, такі як шуми, вібрації або проблеми з гальмуванням, слід одразу звернутися до кваліфікованого механіка для діагностики та виявлення можливих пошкоджень. У деяких випадках можна відкласти повну заміну гальмівної системи завдяки проточуванню дисків. Проте в майбутньому все одно необхідно буде повністю замінити пошкоджені компоненти для забезпечення безпеки на дорозі.

Також необхідно регулярно обслуговувати гальмівну систему, змінювати гальмівну рідину, перевіряти гідравлічні лінії. Це допоможе забезпечити безперебійну роботу системи та збільшити її надійність на дорозі.

 

Чому можуть відмовити гальма?

Гальма можуть відмовити з різних причин, наприклад: нерівномірний знос колодок, пошкоджені гальмівні диски, недостатній рівень гальмівної рідини, надмірна втрата рідини, пошкоджені гальмівні шланги, дефекти в системі, теплова деформація гальмівних дисків, проблеми з гальмами, що викликані бічним биттям.

 

Як авто вказує на проблеми гальмівної системи:

  • вібрація та ривки під час гальмування;
  • свистіння або інші неприродні звуки під час роботи гальм;
  • надмірний опір педалі гальма;
  • блокування гальм навіть при легкому натисканні на педаль;
  • нерівномірний знос дисків;
  • шум під час роботи гальм.

Проточування гальмівних дисків вирішить ці проблеми без повної заміни дисків на нові, а значить дозволить зекономити кошти на покупці нових запчастин та дасть деякий запас часу до повноцінної заміни системи.

 

Чому варто обрати компанію "Автоцентр на Кільцевій"?

Ми розуміємо, що гальмівна система є найважливішою складовою безпечної їзди, тому забезпечуємо її високу якість та надійність роботи. Ми встановлюємо сертифіковані диски та колодки, що ідеально підходять один до одного, аби забезпечити найкращу ефективність гальмування. 

Якщо у Вас виникли проблеми з гальмівними дисками, звертайтесь до автосервісного центру "Автоцентр на Кільцевій", який знаходиться за адресою: м. Київ, Софіївська Борщагівка, вул. Толстого, 2 (біля МРЕО). Ми з радістю надамо Вам якісну та своєчасну допомогу у розв'язанні будь-яких проблем з гальмівною системою Вашого авто.