Діагностика Автоцентр на Кільцевій

Спеціалісти автосервісного центру "Автоцентр на Кільцевій" знають, що навіть найменша проблема з автомобілем може призвести до серйозних наслідків. Тому ми пропонуємо кожному клієнту комплексну професійну діагностику авто, щоб вчасно виявити та усунути будь-які неполадки. Наші фахівці пильно перевірять системи транспортного засобу та його важливі компоненти – від двигуна до систем безпеки. Ми гарантуємо високу якість виконання робіт та оперативну відповідь на потреби кожного клієнта.

 

Як проходить чек-лист авто?

У кожного автомобіля є спеціальні роз'єми для підключення до комп'ютера та інших приладів, таких як сканери, стенди та портативні зчитувачі. За допомогою спеціалізованого програмного забезпечення можна провести перевірку систем авто та виявити будь-які несправності. Після діагностики фахівець нашого центру обговорює з власником автомобіля етапи ремонту та рекомендує найбільш ефективні способи розв'язання виявлених проблем.

Проводиться автомобільна діагностика за допомогою сучасного обладнання, що дозволяє точно визначити, які системи авто працюють нормально, а які є пошкодженими. Цей процес дозволяє оцінити технічний стан автомобіля, виявити причини несправностей, кількість помилок та розрахувати методи профілактичних заходів.

Іноді водії сподіваються на опцію самодіагностики в бортових системах автомобілів, щоб дізнатися про можливі несправності. Але, на жаль, ці системи не завжди можуть виявити серйозні ризики або помилково оцінюють їх як незначні. У таких випадках проведення комп'ютерної діагностики дозволяє спеціалізованій програмі проаналізувати роботу бортової системи, агрегатів та вузлів машини. Крім того, вона фіксує зміни в їхній роботі, обробляє та видаляє коди можливих помилок. Комп'ютерна діагностика виявляє очевидні та приховані несправності, такі як нестабільна робота двигуна, втрата потужності, нерівномірний або збільшений розхід палива. Вона також оцінює технічний стан електронних систем та працездатність бортової системи машини.

 

Для проведення огляду автомобіля ми використовуємо професійне обладнання. Найбільш популярні інструменти для цього – це:

  • дилерський сканер, що призначений для проведення технічного обслуговування автомобілів певних марок, має відповідні програми для діагностики. Цей прилад забезпечує повну розшифровку поломок, визначає їх причини та пропонує варіанти їх корекції;
  • мультибрендовий сканер – універсальний діагностичний пристрій, який придатний для роботи з автомобілями всіх марок;
  • портативний сканер, який використовується для виявлення та видалення кодів помилок, а також для визначення локалізації ураження.

 

Ми використовуємо спеціалізовані діагностичні пристрої для вантажних автомобілів, мотоциклів та спецтехніки. Фахівці "Автоцентру на Кільцевій" завжди готові зробити все можливе, щоб якнайшвидше виявити та усунути будь-які проблеми з Вашим транспортним засобом та повернути йому первинні характеристики. Ми знаходимося у місті Київ, Софіївська Борщагівка, вул. Толстого, 2.