Антикорозійна обробка Автоцентр на Кільцевій

Корозія, розвиваючись під впливом кисню та вологи, призводить до пошкодження металевих поверхонь. Для того щоб зберегти автомобіль у хорошому стані та запобігти корозії, рекомендується регулярно проводити технічне обслуговування та захищати поверхні, зосереджуючись на тих місцях, куди важко дістатися без спеціального обладнання. У випадку, якщо корозія все ж виникне, краще звернутися до фахівців, які оцінять ступінь пошкодження та виконають необхідний ремонт. 

 

Засоби для захисту від корозії  

Фахівці АЦ "Автоцентр на Кільцевій" використовують професійні витратні матеріали та суміші в якості захисного покриття кузова авто та здійснюють їх підбір індивідуально для кожного замовника. На ринку існує безліч таких засобів, що мають різну специфіку в залежності від основного інгредієнта.

Так, бітумні матеріали можуть бути використані як засоби для звукоізоляції та захисту металевих деталей від корозії та механічних пошкоджень. Засоби на основі бітумних або синтетичних смол з мінеральним наповнювачем чудово захищають днище автомобіля. Каучукові засоби мають високу міцність та можуть бути використані в розігрітому стані. Антигравійні матеріали добре справляються з захистом кузова автомобіля від гравію, гілок та камінчиків, які можуть вилітати з-під коліс. Акрилові суміші наносяться легко та виглядають як рідкий пластик, ідеально підходять для фарбованих поверхонь. Масляні засоби не висихають, тому можуть заповнити всі пори на оброблюваній поверхні, включаючи труднодоступні порожнини. Парафінові та воскові суміші стійкі до змін температури, але не підходять для захисту рухомих елементів від корозії. Високоміцний добре твердіючий антикорозійний засіб у вигляді сланцевої мастики є ідеальним варіантом для покриття днища та стійок автомобіля.

Антикорозійні покриття, які виготовляють з каучуку, бітуму та рідкого пластику, користуються найбільшою популярністю. Додавання різних добавок надає складу унікальні властивості. При виборі відповідного складу слід враховувати область застосування:

  • для обробки зовнішніх конструктивних елементів підійде мастика, що добре застигає;
  • приховані поверхні обробляються антикорами, що не висихають та мають рідку консистенцію.

 

Майстри АЦ "Автоцентр на Кільцевій" підберуть необхідний засіб залежно від потреб Вашого авто та ступеня ураження. Ми гарантуємо дотримання технологій, ретельне нанесення захисного шару з використанням спецобладнання, професійний сервіс та конкурентні ціни. Ми знаходимося за адресою: Київ, Софіївська Борщагівка, вул. Толстого, 2.