Новини
12.07.2012

ЗАЗ переїжджає на новий сайт! Тепер його ім'я www.zaz.ua

У 2012 році ЗАЗ взяв курс на виведення українського бренду на новий європейський рівень. Підтвердження тому - впровадження нових корпоративних стандартів, елементів корпоративної ідентифікації бренду, а також цілого ряду нововведень, які покликані працювати на благо і на благо клієнтів, забезпечуючи максимальний комфорт: від вибору автомобіля - до післяпродажного обслуговування в офіційній сервісній мережі.

12.07.2012

Компанія «ГАРАНТ-АВТО» пропонує нову програму «Майно. ГАРАНТ»

11.07.2012. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» розробила нову програму по страхуванню майна і відповідальності для фізичних клієнтів «Майно. ГАРАНТ».

06.07.2012

Експрес Кредит без відсотків для Forza, VIDA, Lanos, Sens і Lanos пікап

У системі "Експрес Кредит" триває сезон кращих пропозицій на ринку автокредитування. Завдяки активній співпраці з провідними банками країни наша система завжди готова запропонувати своїм клієнтам більше ніж вони очікують. І це стосується не лише цікавих та вигідних умов кредитування, але й високої якості обслуговування.

02.07.2012

ЗАЗ і «Автоцентр» визначать «Кращого водія України 2012»!

Увага всім: професіоналам і аматорам, водіям зі стажем і новачкам, чоловікам і жінкам - усім, хто має високі амбіції і має бажання їх реалізувати! Дистриб'юторська компанія «АвтоЗАЗ-сервіс», як головний партнер, запрошує стати учасником наймасштабнішого автомобільного конкурсу України - «КРАЩИЙ ВОДІЙ УКРАЇНИ 2012!»

27.06.2012

В июле Chery E5 появится в Украине

Но заказать автомобиль можно уже сегодня