Новини
12.09.2012

Компанія «ГАРАНТ-АВТО» відшкодувала понад 70 тис. за полісом КАСКО

12.09.2012. Житомирська філія страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» відшкодувала своєму клієнтові 73 150 грн. за полісом КАСКО.

10.09.2012

На Столичному Автошоу відбулася презентація ЗАЗ VIDA Special Version

На головному автомобільному святі країни - Столичному Автошоу, яке традиційно відкриває свої двері на початку вересня, дистриб'юторська компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представила публіці абсолютно нову модифікацію ЗАЗ Vida Special Version в ще більш сучасному вигляді.

31.08.2012

В рамках Столичного Автошоу відбудеться Фестиваль симфонічної музики

Головне автомобільне свято країни вже зовсім близько! За традицією, що склалася Автомобільне ШОУ відбудеться на початку вересня і проходитиме на території найбільшого в країні «Автоцентру на Столичному». У цьому році головною темою Столичного Автошоу стане музика і автомобілі. Відвідувачі заходу зможуть не тільки познайомитися з довгоочікуваними новинками світового автопрому, а й отримати задоволення від гарної симфонічної музики.

22.08.2012

Послугами «ГАРАНТ-АВТО» можна скористатись в Кам’янець-Подільському

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», з метою бути ближче до своїх клієнтів, відкрила ще одне представництво в Хмельницькому регіоні України.

21.08.2012

На Столичному Автошоу будуть презентовані 4 автомобільні новинки Мерседес-Бенц

Компанія «Автокапітал», генеральне представництво Daimler AG в Україні, проводить активну підготовку до «Автошоу на Столичному».