Новини
16.04.2013

Програму Chevrolet Finance було покращено та подовжено на другий квартал!

Повідомляємо, що програма Chevrolet Finance була продовжена на 2-ий квартал 2013 року, також у тому, що в умови кредитування було внесено деяких змін. Зокрема, основним учасником програми став відомий комерційний банк «Ідея Банк», акційні кредитні умови якого стали навіть краще, ніж були раніше.

08.04.2013

СК «ГАРАНТ-АВТО» застрахувала ризики будівництва на новій локації компанії «МАРТІФЕР СОЛАР УА»

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», в рамках укладеного договору, застрахувала будівельно-монтажні ризики і відповідальність компанії «Мартіфер Солар УА» за новим проектом клієнта у Вінницькій області.

01.04.2013

В сервісній мережі УкрАВТО стартує нова акція: Автофітнес від УкрАВТО: Твоє авто у формі!

Традиційно, на початку весни Корпорація УкрАВТО проводить масштабну сервісну підготовку автомобілів до нового сезону. В цьому році, компанія пропонує своїм клієнтам нову сервісну акцію «Автофітнес від УкрАВТО: Твоє авто у формі!, в рамках якої автовласники матимуть можливість не лише оздоровити своє авто, а й зекономити чималі гроші. Спортивно-оздоровча програма діятиме з 18 березня по 30 квітня у всій сервісній мережі УкрАВТО.

22.03.2013

Автомобілі ЗАЗ 2012 року з безпрецедентними знижками!

Кампанія «Повний розпродаж» на всю модельну лінійку ЗАЗ 2012 випуску, яка стартувала в лютому, триває! Протягом усього періоду дії кампанії кожен має унікальну можливість стати власником нового автомобіля ЗАЗ за максимально зниженими цінами.

06.03.2013

Авто під 0,001% - вигідна можливість придбати новий автомобіль ЗАЗ

З 1 лютого стати власником нового автомобіля за максимально привабливою ціною стало реальністю! Автомобілі ЗАЗ стали ще доступніші споживачеві завдяки новій фінансовій програмі «Авто під 0,001% на півтора року».