Новини
01.06.2016

ЗАЗ презентує концептуальну модель Slavuta Nova

Не зважаючи на суттєве скорочення сегменту бюджетних автомобілів на ринку нових легкових автомобілів України, ЗАЗ продовжує роботу з визначення перспектив розвитку та оновлення власного продуктового портфелю на найближче майбутнє.

01.06.2016

В УКРАЇНІ ПРЕЗЕНТОВАНО КОМПАКТНИЙ КРОСОВЕР CHERY TIGGO 3

Автомобілі Chery нового покоління, перші представники яких були презентовані на початку квітня в Україні офіційним дистриб'ютором, компанією «Сі Ей Автомотів» (Корпорація УкрАВТО) були позитивно сприйняті українськими клієнтами і вже знаходять своїх власників. Після появи новачків модельного ряду Chery: компактного і середньорозмірного седанів Chery Arrizo 3 і Chery Arrizo 7, а також середньорозмірного кросовера Chery Tiggo 5, які фактично запустили процес «перезавантаження» бренду Chery, прийшов час появи ще однієї моделі. На хвилі успіху і популярності компактних кросоверів в Україні святкує прем'єру нова модель - кросовер Chery Tiggo 3, який в модельній ієрархії займе сходинку нижче старшого «брата» Chery Tiggo 5.

25.05.2016

НОВЕ ПОКОЛІННЯ CHEVROLET CRUZE І CHEVROLET CAPTIVA - ВСЕ ПО-НОВОМУ!

Офіційний дистриб'ютор автомобілів Chevrolet в Україні, компанія «Дженерал Авто Груп», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, пропонує клієнтам скористатися чудовою можливістю - познайомитися з оновленими моделями Chevrolet Cruze і Chevrolet Captiva. Нове покоління добре відомих моделей не тільки отримало широкий список удосконалень, але і пропонується за дійсно привабливою ціною.

25.05.2016

CAMARO ZL1 З НОВОЮ ТРАНСМІСІЄЮ: БЛИСКАВИЧНІ ПЕРЕМИКАННЯ ПЕРЕДАЧ!

Офіційний дистриб'ютор автомобілів Chevrolet в Україні, компанія «Дженерал Авто Груп», яка входить до складу Корпорації УкрАВТО, повідомляє про появу в модельному ряду американського автовиробника модифікації Chevrolet Camaro ZL1 з новим десятіступенчатим «автоматом». Трансмісія пропонує ще більш швидкі перемикання передач в порівнянні з трансмісією з двома зчепленнями і задає нові стандарти продуктивності.

19.05.2016

Зворотний відлік: менш ніж через 10 днів стартує «Столичне Автошоу»

Всього через кілька днів в Києві відбудеться подія, яка не залишить байдужими нікого, хто скучив за цим справжнім автомобільним святом: після двох років паузи «Столичне Автошоу» повертається.