Новини
21.07.2011

В червні СК «ГАРАНТ-АВТО» виплатила відшкодувань на 11 491 167 грн.

20.07.2011. За підсумками страхової діяльності в червні 2011 року, один з найбільших страховиків українського ринку, СК «ГАРАНТ-АВТО», відшкодувала своїм клієнтам 11 491 167 грн..

21.07.2011

Кредитування автомобілів з авансом 0% у системі «Експрес Кредит»

Купівля автомобіля - це певний крок у житті кожної людини. Але, як правило, враховуючи рівень доходів більшості українців, відкладати щомісяця певну суму на придбання автомобіля в далекому майбутньому, виснажливо і довго. При цьому все одно кожен день доводиться діставатись роботи громадським транспортом.

18.07.2011

Експрес КАСКО: швидке оформлення, найскоріше врегулювання!

При купівлі КАСКО головним завданням для більшості Клієнтів є оптимальна комбінація умов договору і вартості поліса. Страхувальникові важливо захистити себе від наслідків настання найбільш вірогідних ризиків, при цьому не переплатити. Проте, Клієнт не радіє від перспективи провести у страховика декілька годин, ретельно зважуючи кожну складову договору (від розміру франшизи до набору ризиків), щоб у результаті отримати прийнятний тариф.

18.07.2011

Стартує новий спільний проект Корпорації УкрАВТО та Авторадіо - конкурс «STARTUNING»

18 липня в підтримку Столичного Автошоу 2011 стартує нова спільна PR-кампанія Корпорації УкрАВТО та Авторадіо - «Стартюнінг:« Всі зірки на Столичному Автошоу». «Зроби тюнінг свого кумира!» - Закликає Оргкомітет Столичного Автошоу. Якщо ви схожі на когось із зірок української або зарубіжної естради, вмієте рухатися так само як вони і мрієте показати свій талант на великій сцені, тоді новий музичний проект від організаторів Столичного Автошоу - це Ваш шанс проявити себе і стати відомим на всю країну.

23.06.2011

Chevrolet NIVA - позашляховик для справжніх Богатирів!

Зовсім недавно в Ірпені пройшов черговий богатирський турнір «Ірпінь Strongman Cup». Змагання силачів в Ірпені вже стають доброю традицією. Учасники брали участь в семи вправах, одна з яких - «Мертва тяга» - підйом автомобіля паралельним хватом за допомогою спеціальної конструкції (вага на руки - 300кг) на максимальну кількість разів з лімітом часу 60 секунд.