Новини
29.08.2011

ПОТРІЙНА ІНТРИГА: В Україні з'являться відразу 3 оновлених моделі від Chery

Компанія «Сі Ей Автомотів», офіційний дилер автомобілів Chery в Україні, веде активну підготовку до «Автошоу на Столичному». Вже у вересні відбудеться презентація оновлених моделей Сhery Tiggo і Chery Elara, а також модифікації Сhery BEAT з AMT. Вперше автомобілі були представлені на Шанхайскому автосалоні цього року. Старт продажів новинок на українському ринку запланований на початок 2012 року.

26.08.2011

Презентації Opel і Chevrolet на Столичному Автошоу 2011

Офіційний дистриб'ютор автомобілів Opel та Chevrolet в Україні - компанія «Дженерал Авто Груп» (входить до складу Української Автомобільної Корпорації), в рамках Столичного Автошоу 2011 проведе презентацію відразу 3 новинок!

22.08.2011

Chery представить автомобіль майбутнього.

Екологічний автомобіль Chery M1 покажуть на Столичному автошоу.

18.08.2011

Chevrolet допомогає незалежним режисерам по всьому світу

Chevrolet і глобальне творче співтовариство MOFILM пропонують кінематографістам по всьому світу створювати короткометражні фільми, що відображають дух дорожніх подорожей.

17.08.2011

3-х мільйонний автомобіль Chery зійшов з конвеєра

Хто є номер один серед китайських автовиробників за обсягами виробництва та експорту автомобілів? Вже майже десятиліття відповідь на це питання залишається незмінною – компанія Chery. Вона ж стала першою і по впровадженню нових технологій, а також по просуванню бренду Chery у всьому світі.